O Sklepie

     Sklep Hotzone został założony z myślą o zapewnieniu ciepła i komfortu każdemu, kto zdecyduje się na ogrzewanie w technologi podczerwieni panelami sprzedawanymi pod marką HOTZONE. Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości grzejników elektrycznych w technologii podczerwieni, są to produkty europejskie produkowane i składane w Europie. Gwarantujemy trwałość i niezawodność naszych produktów 5-letnią gwarancją na panele wewnętrzne oraz 2-letnią na panele na podczerwień zewnętrzne wysokotemperaturowe. Jesteśmy pewni naszych produktów i ich niezawodności. Urządzenia firmy Hotzone są wykonane zgodnie z wymaganiami norm Unii Europejskiej CE. Ogrzewanie panelami na podczerwień to ogrzewanie wolne od emisji gazów, nie zużywające tlenu, czy też naturalnych surowców energetycznych jest w pełni ekologicznym źródłem ciepła. 
  W przypadku uruchomienia paneli na podczerwień odczucie ciepła jest niemal natychmiastowe, i nawet w zupełnie zimnym pomieszczeniu, po włączeniu paneli, czujemy się tak jakbyśmy stali w promieniach Słońca. Tego typu ogrzewanie działa kojąco na nasze mięśnie i stymuluje krążenie krwi dzięki czemu odczucie komfortu cieplnego jest znacznie wyższe niż w przypadku innych systemów grzewczych. Jest całkowicie bezgłośny, bezwonny,nie generuje szumów ani wibracji. Efektywność cieplna koncentruje się w obszarach rzeczywiście wykorzystywanych, a wskutek swojego działania, najlepiej w połączeniu z termostatem, wyrównuje temperaturę w całym pomieszczeniu. Ogrzewanie na podczerwień to zdrowe i ekologiczne rozwianie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dlaczego ogrzewanie na podczerwień?

Przede wszystkim dlatego, że jest OGRZEWANIEM ZDROWYM.
   Nie bez powodu, naświetlanie promieniami podczerwieni stosuje się w inkubatorach dla noworodków. Ogrzewanie w technologii podczerwieni stymuluje nasz układ krwionośny, szczególnie naczynek włosowatych naszego krwiobiegu i dzięki temu, uczucie tzw. „zimnych stóp”, szczególnie uciążliwe dla osób o siedzącym trybie pracy, znika bez śladu.
Korzyści dla zdrowia:                                          
  • Nie powoduje nadmiernej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach, unikając w ten sposób przemieszczania się kurzu, pyłków i roztoczy, które nie są obojętne dla naszego zdrowia, dlatego ogrzewanie to jest szczególnie polecane dla osób z astmą, czy alergią.
  • Nie wysusza powietrza, przez co nie wpływa negatywnie na drogi oddechowe.
  • Skutecznie zwalcza powstawanie grzybów, ponieważ zachowuje suche i cieple ściany.
  • W zakresie bezpośredniego działania poprawia krążenie krwi, a w rezultacie wpływa pozytywnie na dotlenienie komórek.
  • Wpływa kojąco na wszelkiego rodzaju urazy mięśni, ścięgien, przy bólach reumatycznych, artrozie, czy artretyzmie.
  • Posiada właściwości biostymulacyjne i pozytywnie wpływa na system immunologiczny.
  • Wypróbuj już dziś promienniki podczerwieni.
Zobacz:
; ; ; ;