Dostawa i płatności

   Dostawa towaru jest ograniczona do obszaru na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez klienta w trakcie składania zamówienia. Dostawa zamówionych produktów odbywa się przesyłką kurierską,  lub przez odbiór osobisty (tylko po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedającym pod adresem:      43-300 Bielsko-Biała, ul. Górska 194.            
      Klient na do wyboru następujące sposoby płatności:        
1. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki (do kwoty 2.000 PLN).
2. Płatność przedpłatą na konto w przypadku odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedającym.
3. Płatność przelewem na numer rachunku:  77 1140 2004 0000 3002 75897241
4. Płatność elektroniczna i płatność karta płatniczą za pośrednictwem serwisu Dotpay.pl
     Terminy płatności:
Dokonując zapłaty należy podać imię, nazwisko i adres wpłacającego, a w tytule zapłaty, numer zamówienia nadany przez Sprzedającego.
1. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w dniu zawarcia Umowy. W przypadku braku wpływu należności za zamówione Produkty w ciągu 7 dni roboczych, Zamówienie zostanie anulowane.

2. W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.
Ceny towarów podawane są w złotówkach i zawierają wszystkie składniki w tym podatek VAT w wysokości 23% (cena brutto)
Ceny Produktów mogą ulec zmianie, o czym Sprzedający poinformuje na stronie Sklepu Internetowego. Dla Klientów dokonujących zakupu wiążąca jest Cena widniejąca przy Produkcie i potwierdzona przez Sprzedającego w potwierdzeniu zamówienia. Ceny Produktów będących w trakcie realizacji Zamówienia nie mogą ulec zmianie. 
; ; ; ;