Panel Advance 100 czarny, (RAL 9005)

Panel Grzewczy Advance 100
Cena: 1 060,00 zł

Cena netto: 861,79 zł PLN, VAT: 23%

Kod: ADVANCE 100 Grupa: ,
Udostępnij:
Wymiary 100 x 19 cm
Grubość 6 cm
Moc 2000 W
Waga 6 kg
Wydajność grzewcza 99 %
Napięcie zasilania 230 V
Zalecane miejsce montażu ściana, sufit, konstrukcje aluminiowe, drewniane itp.
Gwarancja 36 miesięcy. Urządzenie wykonane jest zgodnie z wymaganiami norm Unii Europejskiej CE

NOWOŚĆ CHRONIONA PATENTEM FIRMY iREDheat!


Co najmniej 40% oszczędności!  


          Panele ADVANCE, to niezwykle skuteczne i oszczędne, wysokotemperaturowe urządzenia grzewcze na podczerwień, służące do zapewnienia strefowego komfortu cieplnego w zimnym otoczeniu. Unikatowość naszych paneli polega na wykorzystaniu technologii chronionej patentem nr P201331686 firmy iREDheat, dzięki której zużycie energii elektrycznej zmniejsza się o co najmniej 40% w stosunku do "zużycia liniowego", charakterystycznego dla wszystkich innych urządzeń tego typu.

          Bazując na wieloletnim doświadczeniu europejskiego producenta w dziedzinie ogrzewania podczerwienią, oferujemy pewne i bezpieczne urządzenia grzewcze. Panele ADVANCE wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zgodnie z wszelkimi wymogami norm europejskich i z uwzględnieniem maksymalnej wydajności cieplnej. Gwarantujemy trwałość, niezawodność i efektywność paneli ADVANCE. Specjalnie zaprojektowany, łukowy i żebrowany element grzewczy zapewnia wyższa skuteczność emisji cieplnej, jak i powierzchnię oddziaływania promieniowania podczerwonego, niż to ma miejsce w przypadku płaskich emisorów.

    Efektywność grzewcza paneli ADVANCE jest unikatowa, również dzięki zastosowanej, bazującej na nano-technologii powłokce emisyjnej o wytrzymałości termicznej do 500 stopni Celsjusza, którą pokryty jest żebrowany emitor fali cieplnej. Metalowa obudowa jest kompaktowa i znacznie redukuje wagę całego panelu grzewczego. Urządzenia te posiadają znakomitą izolacje tylnej powierzchni grzejnika. Użyte materiały izolacyjne firmy Isover zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się obudowy i stratom ciepła poprzez tylną część urządzenia. Panel ADVANCE jest nie tylko niezwykle skuteczny i ekonomiczny, ale również elegancki i estetyczny, wykonany z niezwykłą starannością. Dzięki specjalnie zaprojektowanym uchwytom (w zestawie), panele mogą być montowane zarówno na ścianie, jak i suficie, belkach stropowych, profilach, a w przypadku wyższych pomieszczeń, podwieszone ma metalowych linkach. Krótsze z nich (Advance 60), moga być montowane na ramionach dużych parasoli ogrodowych.

 

W czasie zaledwie 10 min. część grzewcza panelu osiąga temperaturę ok. 300 stopni Celsjusza. Ze względu na stosunkowo duża moc grzewczą i odporność na wilgoć,urządzenia te zaliczane do tzw. paneli zewnętrznych lub przemysłowych. Stanowią najbardziej ekonomiczną i stanowią najbardziej ekonomiczną i nowatorską alternatywę ogrzewania obiektów wielko-kubaturowych, takich jak: hale produkcyjne, handlowe, sportowe, baseny, magazyny, kościoły, czy obiekty mieszkalne i użytkowe o ponadstandardowej kubaturze. Kolejnym bardzo popularnym zastosowaniem naszych paneli są wszelkiego rodzaju ogródki restauracyjne, namioty gastronomiczne, patia, tarasy, oranżerie, gdzie będzie można znacznie wydłużyć sezon korzystania z nich. Wystarczy osłona przed opadami i wiatrem, a będziemy się mogli rozkoszować przyjemnym uczuciem ciepła nawet w zimowe dni. Popularność paneli wysokotemperaturowych na podczerwień znacznie wzrosła, od kiedy w wielu krajach zakazano ze względów bezpieczeństwa używania tzw. grzybków grzewczych na gaz propan-butan. Panele, ze względu na ich bardzo wysoką sprawność cieplną i stosunkowo niskie koszty eksploatacji, coraz częściej stosuje się w rolnictwie, zarówno w przypadku upraw jak i hodowli. Znakomicie sprawdzają się w przypadku dostarczenia komfortu cieplnego w warsztatach samochodowych, serwisach wymiany opon itp. gdzie z powodu często otwieranych lub na stale otwartych bram wjazdowych, utrzymanie ciepła jest praktycznie niemożliwe i bardzo kosztowne. W przypadku paneli ADVANCE działających w technologii podczerwieni ogrzewane są przede wszystkim obiekty, a więc i ludzie. Stosując ten rodzaj ogrzewania nie ma potrzeby nagrzewania powietrza całej kubatury obiektu, aby zapewnić znajdującym się w nim osobom optymalny komfort cieplny. Systemy grzewcze w technologii podczerwieni.. Systemy w technologii podczerwieni, to przełom w dziedzinie ogrzewania. To nie tylko niskie koszty, ale przede wszystkim zdrowe i ekologiczne ogrzewanie. Przekonaj się o tym na własnej skórze. Włączając panel ADVANCE poczujesz dokładnie to samo, gdy ogrzewa Cię kojące ciepło Słońca.

Instrukcja obsługi paneli Advance


Instrukcja obsługi paneli Advance

BRAK AKTUALNYCH RABATÓW NA WYBRANY PRODUKT

Więcej informacji? 

Cennik paneli wysokotemperaturowych 

 

; ; ; ;