Panel Basic 7 SLIM

Panel Grzewczy BASIC 7 SLIM
Cena: 669,00 zł

Cena netto: 543,90 zł PLN, VAT: 23%

Kod: SLIM BASIC7 Grupa: ,
Udostępnij:
Wymiary 150 x 32 cm
Grubość 2,2 cm
Moc 500W
Wydajność grzewcza 99%
Napięcie zasilania 230 V
Zalecane miejsce montażu sufit
Gwarancja 5 lat. Urządzenie wykonane jest zgodnie z wymaganiami norm Unii Europejskiej CE

 Oferujemy estetyczny panel grzewczy na podczerwień, wykonany z najwyższej jakości materiałów, z uwzględnieniem maksymalnej wydajności cieplnej. Panele grzewcze BASIC charakteryzują się unikatową grubością (jedynie 2,2 cm), są niezwykle lekkie i łatwe w montażu. Bardzo ładnie komponują się z niemal każdym pomieszczeniem. Urządzenia BASIC posiadają znakomitą izolację cieplną tylnej powierzchni grzejnika. Nadają się do instalowania na sufitach tradycyjnych każdego typu (w tym drewnianych), jak i w sufitach podwieszanych.

 Panele grzewcze BASIC pokryte są specjalną powłoką lakierniczą, bazującą na nanotechnologii, optymalizującą współczynnik emisyjności ciepła. Płyta emisyjna umieszczona jest w stabilnej, aluminiowej ramie. Sprawnie i szybko osiąga temperaturę ok.120 stopni Celsjusza. Zalecamy instalację poziomą bezpośrednio na suficie, bądź w przypadku wysokich pomieszczeń, na metalowych linkach, na wysokości nie przekraczającej 2,8 metra. Istnieje wprawdzie możliwość montowania paneli na podczerwień na ścianach, o czym wspomina wielu sprzedawców tych urządzeń, jednakże w tym przypadku, efektywność ogrzewania będzie znacznie niższa, bez względu na markę zainstalowanego panelu. Więcej na ten temat w zakładce PYTANIA. Bazując na wieloletnim doświadczeniu europejskiego producenta w dziedzinie ogrzewania podczerwienią, gwarantujemy trwałość, niezawodność i efektywność oferowanych produktów. Panele grzewcze BASIC, dobrze dobrane pod względem ich mocy do kubatury pomieszczenia zapewnią Państwu niezwykle doznania komfortu ciepła, ale także niższe rachunki za ogrzewanie.

 Każdy panel wyposażony jest w dwa przewody zasilające, oraz uziemienie. W celu optymalizacji pracy urządzenia zaleca się instalację termostatu, tak aby grzejnik wyłączał się po osiągnięciu zadanej temperatury w pomieszczeniu. Panele grzewcze serii BASIC są urządzeniami grzewczymi na podczerwień, które mogą być wykorzystane do stworzenia taniego, zarówno w zakupie, jak i późniejszej eksploatacji, komfortowego systemu grzewczego w naszym domu, mieszkaniu, biurze. Mogą również służyć jako ogrzewanie dodatkowe, szczególnie w miejscach, w których często przesiadujemy np. nad biurkiem, ulubioną sofą, czy przewijakiem dla dziecka. Systemy ogrzewania w technologii podczerwieni, to przełom w dziedzinie ogrzewania. To nie tylko niskie koszty, ale przede wszystkim zdrowe i ekologiczne ogrzewanie. Przekonaj się o tym na własnej skórze. Włączając panel BASIC poczujesz dokładnie to samo, gdy ogrzewa Cię kojące ciepło Słońca.

Instrukcja obsługi panelu Hotzone Basic

 

BRAK RABATÓW NA WYBRANY PRODUKT

Więcej informacji?

Pobierz cennik paneli wewnętrznych

; ; ; ;